Výlety do okolí

V okolí Benidormu naleznete spoustu krásných přímořských městeček, které musíte navštívit. Pokud se vydáte na výlet směr Valencie, budete projíždět měst jako jsou Albír s krásnou promenádou podél moře, Altea, která má překrásné náměstí plné typyckých kavárena a restaurací ze kterého vedou uzké, večer velmi romantické uličky plné krásných a stylových obchůdků. Dále budete míjet Altea hills, Mascarat, Calpe kde se zaručeně musíte zdržet. Každou sobotu jsou v centru města Calpe trhy, kde si můžete zakoupit čerstvou zeleninu, ovoce, olivy aj. Navštívit také musíte promenádu vedouci od přístavu kde se fantasticky najíte až po horu Ifach. Dále už pokračujete až do Valencie kde musíte navštívit Bio park, je to jako safari bez aut, nepopsatelný zážitek a nádhera. Za zhlédnutí také stojí Oceonárium.

Vydáte-li se na Jih, můžete navštívit města jako jsou Villajoyosa s krásnou písčitou pláží, v Alicante stojí za vidění přístav a také nabízí nákupní možnosti, k městuTorrevieja, které je nejjižněji a je tam také o několik stupňů tepleji projíždíte solnými jezery, které mají hladinu zároveň s krajem silnice, zážitek.

Určitě stojí za vidění Město Finestrar, krásné historické město s velmi zjímavými zákoutími. Městečko ukryté ve skále Guadalest nabízí překrásný výhled na blankytně modrou přehladu. Ve velmi horkých dnech se určitě jeďte a chladit k Algarským vodopádům. Je to výlet na celý den, jsou tu místa, kde si můžete rozdělat piknik a spousta míst ke koupání a skákání. Vstupné je zde za hubičku, za ten zážitek to stojí.

Chcete-li navšívit klasické Španělske přímořské městěčko musíte vidět…